KONST / Litografier / Grafiskt blad 12804217
nr 1280 4217
Waldemar Sjölander
(1906-1988), Sverige
Grafiskt blad, Signerad. Motivet: 63x82 cm
Kondition: saknar glas
Waldemar Sjölander, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1906, död 1988.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:15:30
7/10 19:10:30
Waldemar Sjölander
Läs mer om Waldemar Sjölander